Almanya’da Noel baba kılığına giren PKK, okul yaktı


Sivil Cuma eylemleriyle günümüzün “Dırar Mescidini” kuran Pkk ve siyasi uzantısının İslam’a ve temsil ettiği herşeye karşı düşmanca refleksleri her seferinde kendini gösterdi. Kazandıkları belediyelerin kültür merkezlerinde çarşaflı kadınlara zincirler takmaları, Diyar-ı Bekir’de şehrin bilboardlarına Hz.Peygamber’e hakaret içeren karikatürler astırmaları, toplumun gayr-i meşru gördüğü eşcinsellik gibi sapıklıkları hiçe sayarak seçimlerde milletvekili adayı gösterdikleri LGBT’lileri Kürt halkına kakalamaya çalışmaları unutulmadı. İslam dünyasının en önemli birlikteliği anlamına gelen “Ümmetçilik” fikrine düşmanca tutum sergileyen Pkk ve siyasal uzantısının Yasin Börü gibi cinayetleri de bilinçli bir refleksin yansımasıdır. Annesinin-bacısının eteğini elbisesini giyip sokakta devrimcilik yaptığını sanan bir gençlik yetiştiren Pkk ve siyasal uzantısının en büyük projesi şuursuz, inançsız ve örfünü adetini tanımayan bir nesil yetiştirmektir. Güneydoğu şehirlerinde sokakları yaşanmaz hale getiren bu şuursuzların Almanya’da noel baba kılığıyla Alman çocuklarına hediyeler dağıtması da saklayamadıkları yüzlerinin yansımasıdır.

İşte o haber;

Almanya’da Noel baba kılığında Alman çocuklarına hediyeler dağıtan ve propaganda yapan Pkk’lılar Diyarbakır’da Kurşunlu Camisi’nin ardından şimdi de 2 okul yaktı.

Sokağa çıkma yasağı uygulanan Diyarbakır’ın Dabanoğlu Mahallesi’ndeki Yavuz Selim Ortaokulu ile Fatihpaşa Mahallesi’ndeki Nazif İlköğretim okulunda teröristlerce atılan el yapımı patlayıcılar nedeniyle yangın çıktı. İtfaiye ekipleri okulların çevresinde kurulan hendek ve barikatlardan dolayı müdahale edemiyor. Pkk’lı teröristler dün de aynı mahallede bulunan Kurşunlu Camisi’ni yakmışlardı.

ALMANYA ÇOCUKLARINA HEDİYE

Öte yandan yaklaşan yılbaşı nedeniyle Noel baba kıyafetleri giyen Pkk sempatizanları Alman çocuklarına hediyelerle birlikte el bildirileri dağıttılar.

Hatırlanacağı üzere Pkk liderlerinden Cemil Bayık, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Almanya’dan Pkk adına özür dilemişti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s